آغاز ثبت نام مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری- دوره دوم
مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری- دوره دوم
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آغاز ثبت نام مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری- دوره دوم

موسسه ندای توسعه در راستای برنامه‌های توسعه دانش و آگاهی در حوزه مسئولیت اجتماعی و فعالیت‌های پایدار شرکتی به طراحی دوره‌های پایداری پلاس پرداخته است. این دوره‌ها شامل چهار مسترکلاس است که اولین آن‌ها با عنوان اکوسیستم پایداری و گزارش دهی مسئولیت اجتماعی در دوم و سوم شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور شرکت کنندگان فعال و علاقمند به حوزه مسئولیت اجتماعی شرکتی برگزار شده است.

 با توجه به درخواست‌های مخاطبان ندای توسعه و برای سهولت شرکت در دوره برای علاقه‌مندان دومین مستر کلاس از این سری دوره‌های پایداری+ با عنوان “مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری” به صورت آنلاین و در تاریخ 3 اسفند ماه 1402برگزار خواهد شد. 

ثبت نام در مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری- دوره دوم

علاقه‌مندان به شرکت در مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری می‌توانند با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه این دوره در وبسایت ایسمینار مراجعه کرده و در این دوره ثبت نام کنند.


اهمیت آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری

گزارش ESG یک جزء حیاتی از پایداری شرکت است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا ارزش‌های خود را با شیوه‌های تجاری خود هماهنگ کنند، ریسک‌ها را کاهش دهند و برای ذینفعان ارزش ایجاد کنند. همچنین گزارش ESG به سرمایه گذاران کمک کند تا بر اساس عوامل غیرمالی مرتبط با ارزش‌ها و اهداف آن‌ها تصمیمات آگاهانه بگیرند.

با نگاهی به آینده، شرکت‌هایی که گزارش ESG را به عنوان یک ابزار استراتژیک برای نوآوری، مدیریت ریسک و مشارکت ذی‌نفعان در نظر می‌گیرند، در بلندمدت موقعیت بهتری برای پیشرفت خواهند داشت.

دوره‌های پایداری پلاس به منظور انتقال و تبادل مهارت و دانش لازم در حوزه مسئولیت و حاکمیت پایدار اجتماعی،‌ اقتصادی شرکتی/سازمانی طراحی شده‌اند. با توجه به اینکه پایداری شرکتی و سازمانی، توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکتی/سازمانی امروزه مفاهیمی هستند که در کنار یکدیگر و به سرعت در حال تغییر فضای کسب و کار هستند، شرکت در این دوره‌ها می‌تواند فعالان و شاغلان حوزه کسب و کار را با الزامات این فضای جدید آشنا کرده و مهارت لازم برای تطبیق و تعالی کسب و کار را به آن‌ها ارائه دهد.

سرفصل‌های مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری

  • ESG چیست؟
  • ارتباط و نسبت ESG با CSR
  • ارتباط و نسبت ESG با گزارشدهی پایداری
  • معرفی ۴ استاندارد و چارچوب بین المللی گزارشدهی غیر مالی و مسئولانه
  • چرایی، هدف و مسیر گزارشدهی پایداری و مسئولانه

مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری برای چه کسانی مناسب است؟

  • کارآفرینان 
  • سازمان‌ها 
  • شرکت‌ها 
  • مشاوران کسب و کار  
  • علاقمندان به حــــــوزه مسئـــولیــت اجتماعــی و توسعـــه پایــــدار

مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری

تاریخ برگزاری: پنج شنبه 3 اسفند 1402 
زمان برگزاری: ساعت 17 تا 19:30
نوع دوره: آنلاین(ایسمینار)

مسترکلاس آشنایی با ESG و گزارشدهی پایداری- دوره دوم

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *