صنعت مالی، شرکت های فراملی و توسعه فرهنگ مصرف پایدار و مسؤلانه
صنعت مالی، شرکت های فراملی و توسعه فرهنگ مصرف پایدار و مسؤلانه
زمان مطالعه: 1 دقیقه

صنعت مالی، شرکت های فراملی و توسعه فرهنگ مصرف پایدار و مسؤلانه

شرکت فناوری پرداخت جهانی ویزا امروز از راه‌اندازی Visa Eco Benefits، بسته جدیدی از مزایا و ویژگی‌های پایداری با هدف تشویق و توانمندسازی رفتارهای مصرف پایدار توسط دارندگان کارت های خود،  خبر داد.

انتظار می‌رود بسته جدید که برای کمک به صادرکنندگان حساب در برآوردن تقاضای مصرف‌کننده آگاهانه از آب و هوا طراحی شده است، شامل یک ماشین حساب ردپای کربنی باشد که به دارنندگان کارت قدرت تخمین ردپای کربنی مصارفشان را می دهد.

اولریش پیچ، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی ecolytiq گفت:

پایداری یکی از چالش های زمانه ی ماست، و در عین حال یکی از بزرگترین فرصت ها برای صنعت مالی است. صنعت مالی که به ابزارهای مناسبی مانند بسته Visa Eco Benefits مجهز است، با آموزش میلیون‌ها مصرف‌کننده در مورد تأثیر آن‌ها و با توانمندسازی آنها برای انجام اقدامات موثر آب و هوایی برای ساختن آینده پایداری که همه ما شایسته آن هستیم، به نیروی محرکه ای برای تغییر تبدیل می‌شود.

 

ویژگی‌های دیگر این خدمت، عبارتند از توانایی دارندگان کارت برای جبران تأثیر انتشار گازهای گلخانه‌ای، آموزش شخصی‌سازی شده برای فعال کردن مصرف پایدارتر، کمک‌های مالی به سازمان‌های زیست‌محیطی هنگام استفاده از کارت‌های ویزا، پاداش به دارندگان کارت برای رفتارهای پایدار و استفاده های دیگر از فرصت های کارت پایدار.

بسته جدید Visa Eco Benefits ابتدا در اروپا در دسترس خواهد بود و در سال آینده در سطح جهانی برای مشتریان ویزا عرضه خواهد شد.

مطالعه بیشتر: سوئیس، سرمایه گذاری های خصوصی خود در کشورهای در حال توسعه را با اهداف توسعه پایدار همگام می کند

mark segal

MARK SEGAL

منبع:esgtoday

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *