حضور ندای توسعه در رویداد هم افزایی مدیریت ایران 1401
گزارش رویداد هم افزایی ندای توسعه
زمان مطالعه: 5 دقیقه

مختصری از رویداد هم افزایی 1401 و دستاوردهای ندای توسعه

“رویداد هم‌افزایی برای مدیریت ایران در اولین دوره برگزاری خود قصد دارد تا حلقه وصلی میان مدیران کشور و شرکت‌ها، موسسات و گروه‌هایی باشد که دارای الگو، ایده و محصولی برای حل چالش‌های اساسی ایران عزیزمان هستند. این رویداد مبدا تحولی بزرگ در روند حکمرانی و حل نظام مسائل کشور خواهد بود. شما بواسطه خدمت، محصول یا الگویی که دارید می‌توانید در بهبود مناسبات حکمرانی نقش آفرین باشید.”

“در این رویداد شرکت‌ها، موسسات و گروه‌های نوآور امکان شبکه‌سازی دارند تا بتوانند همکاران، رقبا و مدیران مختلف کشور را شناسایی نمایند و برای طرح همکاری با آن‌ها اقدام نمایید. از طرفی نیز از طریق شبکه سازی امکان اخذ سرمایه و پروژه از سازمان‌ها و سرمایه‌گذاران را دارند تا علاوه بر حل چالش‌های کشور کسب و کار خود را توسعه دهند.” “مزیت این رویداد برای مدیران کشور علاوه بر وجه کلان آن که تمرکز بر حل چالش‌ها و مسائل کشور می‌باشد ایجاد نمایشگاهی از شرکت‌ها و موسسات متنوع است که در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری، مدیریت، اشتغال، آموزش، بهداشت، محیط زیست و رسانه توانایی ارائه الگو و حل مساله را دارا می‌باشند. وجود چنین گروه‌هایی زیر یک سقف بستری مهیا و آماده است تا مدیران برای حل مسائل حوزه‌های تحت مدیریت خود از آنها مشاوره بگیرند و با طرح همکاری چالش‌ها را در زمان کم و با کیفیت مطلوب مرتفع نمایند.”

رویداد هم افزایی ندای توسعه

“گفتنی است؛ نخستین «رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران» در راستای تحقق مفاهیم حکمرانی مردمی و توجه به اهداف مردمی‌سازی دولت، توسط نهاد ریاست جمهوری و شبکه دستیاران مردمی ریاست جمهوری از 2 تا 4 مرداد 1401 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد”.

مطالعه بیشتر: IFRS یا استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی چیست و چه کاربرد و چالشهایی دارد؟

“در این رویداد مهم شرکت‌ها، گروه‌های مردم نهاد و مجموعه‌های دانش بنیان در قالب هزار غرفه، پذیرای مدیران محترم کشور از سطح وزرا تا مدیران میانی، استانداران و فرمانداران بود تا با ارائه مدل یا حل مسئله، چالش‌های پیش روی سازمان‌ها مرتفع شود.” “محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی، سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، امیرسرتیپ نبی‌اله سهرابی جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، میثم لطیفی معاون رئیس‌جمهور و رئیس اداره امور استخدامی، علیرضا پاک‌فطرت رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، روح‌الله نجابت نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان، احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، رباط کریم، پردیس و شمیرانات تعدادی از شخصیت‌هایی بودند که امروز در این رویداد از مجموعه‌های مردم‌نهاد بازدید کردند.”

غرفه ندای توسعه در رویداد هم افزایی

غرفه ندای توسعه در رویداد هم‌افزایی 1401

موسسه ندا توسعه شهروندان به عنوان اولین موسسه دانش بنیان در حوزه طراحی و پیاده سازی سیستم های مسئولیت اجتماعی شرکتی، افتخار حضور و همکاری در این رویداد در بخش آموزش را داشت. غرفه ندا توسعه شهروندان میزبان مسئولین کشوری، مدیران دولتی و خصوصی، صاحبان کسب و کار، مشاوران حوزه مدیریت، خیرین، فعالان در حوزه علوم اجتماعی و محیط زیست و علاقمندان به حوزه مسئولیت اجتماعی شرکتی بود. مشاوران حاضر در غرفه ندا توسعه شهروندان افتخار پاسخگویی به سوالات بیش از 100 بازدیدکننده و ارائه بیش از 10 ساعت مشاوره در طول سه روز حضور در این رویداد داشتند. این رویداد فرصتی گرانبها را برای ندا توسعه شهروندان جهت ارتقا دانش و ترویج فرهنگ خیر جمعی کسب و کارها در میان افراد و مجموعه‌های حاضر در رویداد به ارمغان اورد، به امید آنکه با افزایش اگاهی و ترویج فرهنگ مسئولیت اجتماعی، بتوانیم بر جامعه و محیط زیست اثرات مثبت و پایداری بگذاریم. پیرو هدف با ارزش این رویداد، مجموعه دانش بنیان ما با ارائه مشاوره و آموزش در حوزه نوین مسئولیت اجتماعی شرکتی، سعی در آگاه سازی و ترغیب مدیران و مسئولان به اجرای سیستم مسئولیت اجتماعی شرکتی در مجموعه خود را دارد با این امید که مدیران مجموعه‌های بزرگ و کوچک بتوانند در جهت توسعه پایدار در جامعه ایجاد ارزش کنند. همچنین در طول برگزاری این رویداد توانستیم با بازدید از غرفه‌های دیگر از نزدیک با مجموعه‌های شرکت کننده و ایده‌های نوشان آشنا شویم و درباره چگونگی همکاری مذاکره کنیم. خرسندیم که افتخار حضور در بین جوانان پرشور و خلاق را داشتیم و فرصتی برای تبادل نظرات و ایده ها به دست آوردیم. امیدواریم که بتوانیم در کنار هم برای ایران عزیزمان افتخار بیافرینیم.

مطالعه بیشتر: مراکز مشاوره مسئولیت اجتماعی و خدمات آنها را بهتر بشناسیم

ندای توسعه را بیشتر بشناسیم

ندای توسعه را بهتر بشناسید

ما با تمرکز بر سه محور آموزش، مشاوره و گزارش دهی در کنار شما به منظور ارتقای کسب و کارتان خواهیم بود. مشاوران ما می‌توانند بر اساس رویکردهای نوین پایداری و با شناخت دقیق و روز آمد از تجارب جهانی به شما در ارتباط موفق با ذی‌نفعان، ارتقای فرهنگ سازمانی و گسترش اهداف تجاری یاری برسانند. ندای توسعه همچنین با ارزیابی دقیق فعالیت‌های شما بر اساس استانداردها و چارچوب‌های موجود به برندینگ و شهرت کسب و کار شما و کاهش ریسک فعالیت‌هایتان یاری می‌رساند. همچنین اگر به دنبال جذب سرمایه برای کسب و کار یا استارت آپ خود هستید و یا به مقاصد صادراتی جدیدی برای محصول خود می‌اندیشید می‌توانید با بهره‌گیری از مشاوره متخصصان ما، فرصت‌های جدیدی پیش روی شرکت خود بیافرینید. ما همچنین به شما در ایجاد و حفظ یک کسب و کار مسئول و پایدار در جامعه یاری می‌رسانیم.

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *