Spin Master دومین گزارش سالیانه مسئولیت اجتماعی شرکت ها را منتشر می کند.
spin master دومین کزارش سالیانه lkjav ;vncsr
زمان مطالعه: 4 دقیقه

دومین گزارش سالیانه مسئولیت اجتماعی شرکت ها را منتشر می کند.

این شرکت 100% انتشار کربن خود را کاهش می دهد. ابتکار بازیافت اسباب بازی ها را معرفی می کند و اهدا کردن اسباب بازی ها را افزایش می دهد.  

یک شرکت جهانی پیشرو در ساخت سرگرمی های مخصوص کودکان، امروز 6 آوریل 2021 در تورنتو، دومین گذارش سالیانه مسیولیت اجتماعی شرکت (CSR) خود را منتشر کرد. 

با داشتن ایده ی : “گردهم آوردن بجه ها و خانواده توسط جادوی همیشگی بازی کردن” ، Spin Master به دنبال یک کارفرمای کامل بودن است. می خواهد جوامعی که در آنها فعالیت می کند را افزایش دهد و با تلاش در چهار ناحیه اصلی CSR ، یعنی : محصولات، مردم، جامعه و محیط زیست، آسیب های محیط زیستی را به حداقل برساند.  

آنتون ربیع رئیس و بنیانگذار Spin Master : “هنگامی که یک سال پیش اولین گزارش CSR خود را منتشر کردیم، اصلا نمی توانستیم چالش های بزرگی که دنیا در سال 2020 با آنها رو به رو خواهد شد را، تصور کنیم. در Spin Master   ما در واکنش به همه گیری، برنامه های CSR خود را سرعت بخشیده و با همه گیری سازگار کردیم و در عین حال زیر بنای آینده را نیز بنا نهادیم. سلامتی و ایمنی کارکنان ما از اهمیت بالاتری برخوردار بود و ما برنامه های تکمیلی را برای کمک به انعطاف پذیری و اطمینان از رفاه آنها اجرا کردیم. همچنین با خانه نشین شدن کودکان در سراسر دنیا، در حالی که از دوستان و مدرسه خود دور بودند، ما نیاز به شادی و خلاقیت ذهنی را از طریق “بازی کردن” ، پاسخ دادیم. این کار با افزایش اهدای اسباب بازی محقق شد. ما همچنان به پیشرفت در مناطق زیست محیطی خود که بر آنها تمرکز شده بود، ادامه دادیم تا از پایدار بودن سیاره خود برای نسل های آینده، اطمینان حاصل کنیم.” 

چهارچوب کارکرد متقابل CSR در Spin Master شفافیت در چهار حوزه اصلی CSR را فراهم می کند و همچنین اهدافی برای هر حوزه مشخص می کند تا بتواند میزان پیشرفت را اندازه گیری کند. 

 

چهارچوب کارکرد متقابل CSR در Spin Maste

محصولات

Spin Master متعهد است که به کودکان و خانواده ها مطمئن ترین و با کیفیت ترین اسباب بازی ها ، بازی ها ، سرگرمی ها و برنامه های دیجیتالی را ارائه دهد.

مردم

مردم تمایز اصلی Spin Master هستند و این شرکت متعهد به رفاه کارمندان خود و پرورش فرهنگ منحصر به فرد و فراگیر خود است.
در نظرسنجی مشارکت 2020 شرکت ، 85٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که از کار در Spin Master افتخار می کنند.
زنان 43٪ از مدیریت ارشد را در شرکت (سطح مدیر و بالاتر) نشان می دهند.
در سال 2020 ، Spin Master تعداد حوادث قابل ضبط بهداشتی و ایمنی را در تاسیسات خود 58٪ نسبت به سال قبل کاهش داد.

جامعه

از طریق کمک های خیرخواهانه ، کمک های داوطلبانه و اسباب بازی ، Spin Master به غنی سازی زندگی کودکان و خانواده ها کمک می کند.این شرکت در سال 2020 با اهدای 460،444 اسباب بازی در سطح جهان، کمک های خیرخواهانه را تسریع کرد.در واکنش به همه گیری، Spin Master در سال 2020، 451 هزار شیلد صورت به بیمارستان ها، پناهگاه ها و مراکز مراقبت های طولانی، اهدا کرد.

محیط زیست

Spin Master نیاز به اقدام در حمایت از محیط زیست و به حداقل رساندن سو استفاده از آن ، برای کودکان و خانواده های امروز و نسل های آینده را تشخیص می دهد. 

در سال 2020 ، Spin Master  ده هزار تن کربن را خنثی می کند ، که بیش از 100٪ از کل انتشار کربن تولید شده توسط این شرکت است. 

این شرکت قصد دارد در سال 2021 برنامه بازیافت اسباب بازی را در دو بازار آغاز کند. 

مطالعه بیشتر: نقش گزارش دهی پایداری در حاکمیت شرکتی: تجربه ی هنگ کنگ.

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *