بسته بندی های دوست دار محیط زیست، صنایع آرایشی و بهداشتی چگونه می توانند به مسؤلیت اجتماعی خود عمل نمایند؟
بسته بندی های دوست دار محیط زیست، صنایع آرایشی و بهداشتی چگونه می توانند به مسؤلیت اجتماعی خود عمل نمایند؟
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بسته بندی های دوست دار محیط زیست، صنایع آرایشی و بهداشتی چگونه می توانند به مسؤلیت اجتماعی خود عمل نمایند؟

شرکت زیبایی پرستیژ Estée Lauder Companies (ELC) امروز اعلام کرد که به کنسرسیوم شریک Pulpex ملحق شده است، همکاری شرکت‌های کالاهای بسته‌بندی شده پیشرو که به توسعه بسته بندی های کاغذی اختصاص دارد

Pulpex اولین فناوری در نوع خود است که بطری هایی را از خمیر چوب با استفاده از 100٪ مواد اولیه تجدیدپذیر از جنگل هایی که مسئولانه مدیریت می شوند، می سازد.Pulpex در سال 2020 با همکاری شرکت مدیریت ریسک Pilot Lite و شرکت نوشیدنی الکلی Diageo راه اندازی شد. شرکای دیگر در کنسرسیوم عبارتند از:

 

ELC اولین شریک زیبایی است که به Pulpex می‌پیوندد و این فرصت را دارد که فناوری بطری‌سازی کاغذ را در مجموعه برند خود گسترش دهد. در اوایل این ماه، این شرکت از مجموعه ای از اهداف بسته بندی پایدار جدید پرده برداری کرد که هدف آن افزایش استفاده از مواد بازیافتی و کاهش استفاده از پلاستیک بکر است. این شرکت اعلام کرد که مقیاس‌پذیری فناوری Pulpex از تعهد آن برای کاهش میزان پلاستیک خام نفتی در بسته‌بندی‌های خود به 50 درصد یا کمتر تا پایان سال 2030 پشتیبانی می‌کند.

ELC چندین مشارکت بسته بندی پایدار را در چند ماه گذشته راه اندازی کرده است، از جمله همکاری با شرکت مواد تخصصی Eastman، برای ترکیب یک خط جدید توسعه یافته از پلی استرهای بازیافتی مولکولی، با استفاده از محتوای 100٪ بازیافتی، و با شرکت فناوری قالب گیری مواد Roctool برای توسعه و پیاده سازی راه حل های بسته بندی پایدار را برای محصولات خود و کاهش ضایعات به میزان قابل توجه.

مطالعه بیشتر: سنگاپور و شرق آسیا، پیشگام توسعه زیر ساخت های مرتبط با ESG و سرمایه گذاری پایدار

دانیل راموس، معاون ارشد بسته بندی جهانی در ELC گفت:

«بررسی مواد جایگزین و مفاهیم مسئولانه‌تر در طراحی بسته‌بندی ما یک ضرورت استراتژیک است، اما می‌دانیم که به تنهایی نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.نوآوری، مقیاس‌بندی کلیدی برای راه‌حل‌های بسته‌بندی پایدار خواهد بود.در شرکت‌های Estée Lauder، مدت‌هاست که اهمیت مشارکت در بین صنایع را در کمک به ایجاد تغییرات معنادار درک کرده‌ایم.همکاری نقش مهمی در دستیابی به اهداف آرمان گرایانه ی ما دارد و به عنوان بخشی از کنسرسیوم Pulpex، مفتخریم که به پیشبرد راه‌حل‌ها نه تنها برای برندها و مصرف‌کنندگان، بلکه برای صنعت در کل کمک می‌کنیم

 

mark segal

Mark Segal

Nov 16, 2021

منبع:esgtoday

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *