تغییر کارکرد پلت فرم های مالی در مسیر حسابداری پایدار
تغییر کارکرد پلت فرم های مالی در مسیر حسابداری پایدار
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تغییر کارکرد پلت فرم های مالی در مسیر حسابداری پایدار

پلتفرم مدیریت و حسابداری آب و هوا (CMAP) پرسفونی، امروز اعلام کرد که با تأسیس یک تیم بریتانیایی و انتصاب آن رینی به عنوان یکی از بنیانگذاران Persefoni UK دامنه بین المللی فعالیت های خود را گسترش می دهد

پلتفرم «نرم افزار به مثابه خدمات» پرسفونی که در سال 2020 راه اندازی شد، شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی را قادر می سازد تا ردپای کربن خود را اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی، پیش بینی و گزارش دهند و از هوش مصنوعی برای ارائه امتیازات عملکرد پایداری متنی برای سازمان خود به کاربران استفاده کنند و به آنها اجازه می دهد تا موجودی کربن خود را با همان سخت گیری مالی خود مدیریت کنند.

گسترش این شرکت در ادامه ی نیاز فزاینده به داده‌های آب و هوا و کربن برای برآورده کردن الزامات افشای در حال ظهور در حوزه‌های قضایی در سراسر جهان صورت می‌گیرد. دولت بریتانیا ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد قانونی را در آوریل 2022 معرفی کند که بیش از 1300 مورد از بزرگترین شرکت‌ها و مؤسسات مالی فهرست‌شده عمومی کشور را ملزم می‌کند تا اطلاعاتی در مورد خطرات مالی مرتبط با آب و هوا در راستای توصیه های کارگروه افشای مالی مرتبط با آب و هوا (TCFD) ارائه کنند.

آن رینی در نقش جدید خود، مسئول هدایت رشد استراتژیک پرسفونی در تمام کانال‌های عرضه‌شده به بازار، از جمله فروش مستقیم، توسعه راه‌حل، و مشارکت خواهد بود و به تضمین توسعه محصول منطقه‌ای و موفقیت مشتری کمک خواهد کرد.

رینی بر این باور است که: «تلاش صنعت برای درک و مقابله با پیامدهای کربن هرگز به این فوریت نبوده است. ما در برهه‌ای حساس در نحوه تطبیق عملکرد بازارهای مالی داده‌های مرتبط با کربن هستیم. نمی‌توانستم زمان‌بندی بهتر یا فرصت هیجان‌انگیزی‌تر از پیوستن به پرسفونی در مأموریت آن‌ها برای توانمندسازی موسسات مالی پیشرو جهان برای قرار دادن مدیریت و تجزیه و تحلیل آب و هوا در مرکز تصمیماتی که بیشترین اهمیت را دارند، تصور کنم

مطالعه بیشتر : تعریف حسابداری مسئولیت های اجتماعی و اهمیت آن در ارزیابی عملکرد شرکت‌‌ ها

EMANUELA KERENCHEVA

EMANUELA KERENCHEVA

AUTHOR

NOV 10,2021

منبع:esgtoday

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *