سرمایه گذاران و گروه های مالی با چه روش هایی، شرکت ها را به فعالیت پایدار تشویق می کنند؟
سرمایه گذران و گروه های مالی با چه روش هایی،شرکت ها را به فعالیت پایدار تشویق می کنند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرمایه گذاران و گروه های مالی با چه روش هایی، شرکت ها را به فعالیت پایدار تشویق می کنند؟

 به عنوان نمونه، سیتی اولین برنامه مالی زنجیره تامین مرتبط با پایداری خود را در منطقه MENA راه اندازی کرد.

گروه مالی و بانکی سیتی از اجرای یک برنامه جدید مالی زنجیره تامین مرتبط با پایداری برای شرکت کالاهای شیمیایی و مصرفی هنکل خبر داد. این ابتکار که در ابتدا برای تامین کنندگان این شرکت در الجزایر راه اندازی شد، اولین برنامه SSCF خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) سیتی است، زیرا این بانک به دنبال گسترش فعالیت های مالی پایدار خود است.

برنامه های مالی زنجیره تامین، تامین مالی را برای تامین کنندگان شرکت ها زمانی که محصولات تحویل داده می شود یا خدمات ارائه می شود تا تاریخ پرداخت بدهی تامین می کند و جریان نقدی و هزینه های مالی را برای آن ها تسریع می کند.

بر اساس برنامه جدید، تامین‌کنندگان هنکل که عملکرد پایداری قوی یا بهبود یافته را نشان می‌دهند، می‌توانند به تامین مالی زنجیره تامین سیتی با نرخ‌های ترجیحی، با بهبود نرخ‌ها همراه با امتیازات پایداری دسترسی داشته باشند.

راه اندازی این برنامه به دنبال مجموعه ای از تعهدات سیتی برای رشد چشمگیر فعالیت های مالی پایدار است، از جمله تعهدات سال گذشته برای تسهیل 1 تریلیون دلار در تامین مالی پایدار تا سال 2030، از جمله استقرار 500 میلیارد دلار برای تامین مالی زیست محیطی. سیتی همچنین به هدف تامین مالی گازهای گلخانه ای (GHG) صفر خالص  2050متعهد شده است.

مطالعه بیشتر: برنامه های دولت فرانسه برای تشویق بیشتر شرکت ها به گزارش دهی پایداری

نوشته شده توسط: Mark Segal | Jan 13, 2022

منبع: esgtoday

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *