مسؤلیت اجتماعی شرکتی پپیسی
مسؤلیت اجتماعی شرکتی پپیسی
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مسؤلیت اجتماعی شرکتی پپیسی

غول غذا و نوشیدنی، شرکت پپسی، هدف جدیدی برای کمک به 50 میلیون نفر برای دسترسی به غذاهای مغذی تا سال 2030 از طریق برنامه امنیت غذایی خود “Food for Good” ، و گسترش پیشنهادات غذایی مقرون به صرفه خود به عنوان بخشی از استراتژی PepsiCo Positive (Pep+) است.

pep+ که در اوایل سال جاری راه اندازی شد، چارچوب پایداری گسترده جدید Pepsico است که شامل منابع این شرکت از مواد تشکیل دهنده، تولید و فروش محصولات، و الهام بخشیدن به مردم از طریق برندهای خود است. این چارچوب بر سه رکن، از جمله کشاورزی مثبت، زنجیره ارزش مثبت، و انتخاب های مثبت تمرکز دارد.

به گفته این شرکت، تقریباً 800 میلیون نفر در سراسر جهان از گرسنگی رنج می برند و بیش از 40 درصد از جمعیت جهان قادر به دریافت یک رژیم غذایی سالم نیستند.

برنامه “Food for Good” شرکت پپسی، تغذیه دوران کودکی را در ایالات متحده هدف قرار می دهد، و امنیت غذایی را از طریق همکاری با رهبران محلی در مورد نیازهای آنها برای توسعه راه حل های جامعه محور با یکدیگر ارتقا می دهد. شرکت هم اکنون تصمیم دارد تا این برنامه را در سطح جهانی گسترش دهد، با شرکای محلی در همه جای دنیا همکاری کند و سرمایه گذاری در راه حل هایی که دسترسی به غذای مغذی را افزایش می دهد و بهره وری و درآمد کشاورزان کوچک را افزایش دهد.

این شرکت برخی از سرمایه‌گذاری‌های جدید خود، از جمله کمک مالی ۱ میلیون دلاری به برنامه جهانی غذا (WFP) را برای بهبود نیازهای امنیت غذایی برای جوامعی که تحت تأثیر تغییرات آب‌وهوایی، درگیری‌ها، بلایای طبیعی و بحران‌های بشردوستانه قرار گرفته‌اند، تشریح کرد.

پپسی اعلام کرد که هدف جدیدش متفاوت و افزون بر حمایت اخیر شرکت از تعهد بخش خصوصی در حوزه ی Zero Hunger است، و شامل  تعهد ۱۰۰ میلیون دلاری در ابتکارات مثبت کشاورزی و امنیت غذایی تا سال ۲۰۳۰ است.

مطالعه بیشتر:‌ تأثیر مسئولیت اجتماعی شرکتی بر فروش برند

Emanela kerencheva

EMANUELA KERENCHEVA

AUTHOR

N0V 17,2021

منبع:esgtoday

عضویت در خبرنامه

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *